Dermatolog

Laser mona lisa touch

Laser mona lisa touch - wszechstronne zastosowanie

urolog sosnowiec

Laser mona lisa touch - budowa, zastosowanie

Mona Lisa kojarzy się nam z najsłynniejszym obrazem Leonarda Da Vinci. W medycynie estetycznej jej imieniem nazwano nieinwazyjny zabieg, który może pomóc każdej kobiecie. Poprawia estetykę pochwy, leczy nietrzymanie moczu. Urolog Sosnowiec lub urolog Tychy to lekarz, u którego można dowiedzieć się więcej na temat zabiegu.

Laser mona lisa touch - zastosowanie

Zabieg ten nie jest jeszcze powszechnie znany. Laser mona lisa touch ma jednak wiele ciekawych zastosowań. Szczególnie poleca się go kobietom, które mają kompleksy z powodu wyglądu pochwy. Laser wykorzystuje się właśnie po to, by poprawić estetykę tego miejsca. Na zabieg przychodzą przede wszystkim panie, które urodziły dziecko siłami natury. O labioplastykę pytają również młode dziewczyny, które chcą zacząć współżycie, a boją się reakcji partnera.

Ponadto stosuje się ją w przypadku:

  • suchości pochwy,
  • bolesności i braku komfortu podczas stosunku seksualnego,
  • żylaków,
  • infekcji i podrażnień,
  • asymetrii,
  • blizn poporodowych.

 

Na zabieg tym laserem mogą się również zapisać osoby zmagające się z problemem bolesnych stosunków płciowych. Plastyka warg sromowych może być dla nich bardzo dobrym rozwiązaniem. Okazuje się również, że rozwiązanie to jest aprobowane przez lekarzy z innych dziedzin.

Budowa lasera Mona Lisa Touch

Sprzęt ma bardzo ciekawą strukturę. Wykorzystuje system Pulse Shape Design, który wytwarza impulsy dostosowane do środowiska pochwy. Ujędrniają one skórę oraz ją odmładzają. Dzięki czemu staje się ona delikatna i napięta. Zabieg jest nieinwazyjny i nie podrażnia delikatnej śluzówki intymnych narządów. Laser jest zasilany energią CO2, co umożliwia właściwą penetrację tkanek. Bardzo ciekawe i motywujące jest to, że po sesji laserem Mona Lisa Touch rekonwalescencja jest bardzo krótka (trwa maksymalnie kilka dni).

Zabiegi te są wykonywane w wielu klinikach medycyny estetycznej. Polecają ją nie tylko dermatolodzy, lecz również również Tychy urolog, zajmujący się problemem nietrzymania moczu przez kobiety w różnym wieku. Labiolastyka Sosnowiec to rozwiązanie dla kobiet w każdym wieku.

urolog sosnowieclaser mona lisa touchplastyka warg sromowychdermatolodzylabiolastyka sosnowiecurolog TychyTychy urolog

Powiązane wpisy

Dermatolog

Dermatolog - pamiętaj o wizycie

Laserowe rozbijanie kamieni

Jak przebiega laserowe rozbijanie kamieni?